PERSONALIZUJEMY DOM, CZYLI TWORZYMY DOMOWĄ GALERIĘ

Pamiętacie jak w tym wpisie przedstawiałam Wam moje inspiracje do stworzenia domowej galerii zdjęć? Trochę to trwało, ale wreszcie zabrałam się za wywoływanie rodzinnych fotografii i powoli, powoli powstaje nasza galeria. Chciałabym, aby znalazły się w niej przede wszystkim nasze rodzinne fotografie. Podobają mi się surowe skandynawskie wnętrza, z czarno – białymi posterami, dumnie zdobiącymi ściany. Podoba mi się minimalizm. Sama dążę do stworzenia idealnego skandynawskiego wnętrza. Chciałabym jednak, aby wnętrze domu mówiło, że to nasz dom. Najlepszym rozwiązaniem jest domowa galeria, składająca się z pamiątkowych zdjęć. Wiecie, chciałabym aby po wejściu do domu czuło się obecność jego właścicieli. Przeglądam więc i wywołuje zdjęcia. Personalizuję nasz dom.

Zaczęłam od wydruku naszych zdjęć ślubnych. Zebrałam je w jedną ramę. Z pomocą przyszedł mi PROJEKTOGRAM. Marzyły mi się wydruki zdjęć w postaci kwadratów. Takie właśnie kwadraty można wydrukować na stronie sklepu. Wystarczy się zalogować i wybrać produkt, a potem już tylko przebieramy i wybieramy zdjęcia. W ofercie można znaleźć poduszki, plakaty, ramki, kwadraty i małe kwadraciki, a także torbę. Ja wybrałam ramkę. Skorzystałam też z opcji wydruku zdjęć z oferty mieszanej – 12 dużych kwadratów i 24 małe kwadraciki. Jestem pewna, że każdy znajdzie tam sposób na wydruk zdjęć.

Co do ramy- jestem naprawdę zachwycona zarówno jej wykonaniem, jak i jakością wydruku zdjęć. Czasem, drukując zdjęcia, możemy spotkać się ze złym doborem barw. Ja często miałam z tym problem. Na komputerze widzę zdjęcie w pięknych barwach, natomiast po wydruku okazuje się ono być całkiem inne. Znacie to? W przypadku PROJEKTOGRAMU jest zupełnie inaczej. Zdjęcia są wydrukowane w super jakości. Żadne z nich nie odbiega barwą od tego, co na komputerze. Jestem na tak. Zobaczcie i oceńcie sami.

 domowa galeria, projektogram

galeria zdjęć, rodzinne fotografie, projektogram

fotografia, wydruk zdjęć, projektogram

projektogram

drukowanie fotografii, domowa galeria

fotografia rodzinna

drukowanie zdjęć

fotografie rodzinne, projektogram

rodzinna galeria

Już niebawem pokażę Wam moją domową galerię. A tymczasem dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze sposoby na personalizowanie domu i jak Wam się podoba moja ramka? Koniecznie wpadnijcie na stronę PROJEKTOGRAM!

Do napisania
Małgosia

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s